Apie Bruzdukus

Bruzdukų skanėstai vaikams – tai unikalūs produktai vaikams, kokių ilgai ieškojo rūpestingi tėvai. Viduje vaikai ras skanėstų, kurie yra ne tik gardūs, bet ir kupini vitaminų. Gardumynai pagaminti iš kruopščiai atrinktų lietuviškų aukščiausios kokybės uogų, vaisių ir (ar) daržovių, paruoštų džiovinimo šaltyje būdu. Jis leidžia išsaugoti ir natūralumą, ir vitaminus. Sukūrėme juos tokius natūralius, nes kūrėme juos ir savo vaikams.

Virtualioje miško žvėrelių parduotuvėje rasite:

– Bruzdukų skanėstų kišenėlių, puikiai tinkančių kelionėms ar iškyloms.

– Bruzdukų skanėstų namelių, kurių viduje gyvena skanėstai ir lipdukai – puiki dovanėlė gimtadienio proga ar keliaujant į svečius.

– Bruzdukų skanėstų kibirėlių, kuriuose be atskirai supakuotų skanėstų vaikai ras papildomų Bruzdukų dovanų – balionių ir lipdukų rinkinius, iliustruotus nuotaikingais žvėreliais. NAUJIENA – Velykinis kibirėlis :)!

– Bruzdukų skanėstų Mini ir Midi stiklainiukų, kai norisi rinktis tvarią pakuotę ir skirtingus skanėstų kiekius.

– Bruzdukų Kalėdų kalendorių – teatrą, kuris padės Kalėdų laukti kūrybingai ir sveikai.

Vienas “bruzdt” ir diena sveikesnė

– Ir vis dėlto, vaikai turėtų gyventi sveikiau, – besikasydamas tarpuragį tarė briedis Bernardas, sužinojęs kaip kasdien maitinasi dažnas šiandieninis žmogutis.
– Tai eik ir pamokyk juos, – bakstelėjo spygliu ežiukas Aloyzas.
– O gal patys pririnkime ir suruoškime vaikams to, kas būtų sveika ir skanu, juk miške gyvenam, čia pilna gėrybių, – pasiūlė
meškutė Ovidija.
– Šauni mintis! – pritarė ir pelėda Laimutė. – Greičiau, paskubėkime, kol mes čia plepam, vaikai toliau kemša nesveikus
saldumynus, – ragindama draugus sparnus išskleidė ji.
Taip vos prasidėjęs, miško tankumyne baigėsi žvėrelių, išdidžiai prisistatančių Bruzdukais, susirinkimas. Ir draugai puolė savo
letenėlėmis rinkti gėrybes.
Tokie jau tie Bruzdukai, visada kartu, visada norintys kažką pagerinti, padaryti malonią staigmeną.
Bruzdt, ir štai sveikų lietuviško miško uogų ir sodo vaisių lauknešėlis jau suruoštas. Nes geriausiems draugams reikia dovanoti tik tai, kas geriausia.